.

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed [2013/06/25 14:57]
kristiinakarula
https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed [2013/06/25 15:17]
kristiinakarula
Rida 23: Rida 23:
 |Liisa Lukin |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[liisa@sk.ee|liisa@sk.ee]] |    |Liisa Lukin |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[liisa@sk.ee|liisa@sk.ee]] |   
 |Kalev Pihl |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[kalev.pihl@sk.ee|kalev.pihl@sk.ee]] |  ​ |Kalev Pihl |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[kalev.pihl@sk.ee|kalev.pihl@sk.ee]] |  ​
-|Arne Ansper |Cybernetica AS |WP6.1 |[[arne@ats.cyber.ee|arne@ats.cyber.ee]] |   ​+|Arne Ansper |Cybernetica AS |WP6.1 |[[arne@ats.cyber.ee|arne@ats.cyber.ee]] |   
 +|Alar Jõeste |Cybernetica AS |WP6.1 |[[alar.joeste@cyber.ee|alar.joeste@cyber.ee]] | 
 |Heiko Vainsalu |RIA |WP6.1 |[[heiko.vainsalu@ria.ee|heiko.vainsalu@ria.ee]] |  |Heiko Vainsalu |RIA |WP6.1 |[[heiko.vainsalu@ria.ee|heiko.vainsalu@ria.ee]] | 
-|Kadi Krull |RIA |WP6.2 |[[kadi.krull@ria.ee|kadi.krull@ria.ee]] | 
 |Mark Erlich |RIA |WP6.3 |[[mark.erlich@ria.ee|mark.erlich@ria.ee]] |  ​ |Mark Erlich |RIA |WP6.3 |[[mark.erlich@ria.ee|mark.erlich@ria.ee]] |  ​
  

QR Code
QR Code https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed (generated for current page)