.

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed [2013/05/03 13:59]
kristiinakarula
https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed [2013/06/25 15:17] (Hetkel kehtiv)
kristiinakarula
Rida 1: Rida 1:
 +====== Liikmed ======
 +
 ^Nimi ^Asutus ^Töögrupp ^e-mail | ^Nimi ^Asutus ^Töögrupp ^e-mail |
-|Kristiina Karula |RIA |koordinaator | \\ [[kristiina.karula@ria.ee|kristiina.karula@ria.ee]] ​ ​\\  ​+|Kristiina Karula |RIA |koordinaator |[[kristiina.karula@ria.ee|kristiina.karula@ria.ee]] | 
-|Hannes Kiivet |RIA |WP6.1 6.2 6.3 | \\ [[hannes.kiivet@ria.ee|hannes.kiivet@ria.ee]] ​ ​\\  ​|  +|Hannes Kiivet |RIA |WP6.16.26.3 |[[hannes.kiivet@ria.ee|hannes.kiivet@ria.ee]] |  
-|Luukas Kristjan Ilves |RIA |riigi esindaja | \\ [[luukas.ilves@ria.ee|luukas.ilves@ria.ee]] ​ ​\\  ​|  +|Luukas Kristjan Ilves |RIA |riigi esindaja |[[luukas.ilves@ria.ee|luukas.ilves@ria.ee]] |  
-|Jaak Tepandi |Tepinfo OÜ |WP3 | \\ [[info@tepinfo.ee|info@tepinfo.ee]] ​ ​\\  ​|    +|Jaak Tepandi |Tepinfo OÜ |WP3 |[[info@tepinfo.ee|info@tepinfo.ee]] |    
-|Uuno Vallner |MKM |WP3 | \\ [[uuno.vallner@riso.ee|uuno.vallner@riso.ee]] ​ ​\\  ​|  +|Uuno Vallner |MKM |WP3 |[[uuno.vallner@riso.ee|uuno.vallner@riso.ee]] |  
-|Aivo Lepp |MKM |WP3 | \\ [[aivo.lepp@mkm.ee|aivo.lepp@mkm.ee]] ​ ​\\  ​+|Aivo Lepp |MKM |WP3 |[[aivo.lepp@mkm.ee|aivo.lepp@mkm.ee]] | 
-|Kristo Orman |RIA |WP4 | \\ [[kristo.orman@ria.ee|kristo.orman@ria.ee]] ​ ​\\  ​|   +|Kristo Orman |RIA |WP4 |[[kristo.orman@ria.ee|kristo.orman@ria.ee]] |   
-|Reet Pärgmäe |RIA |WP4 | \\ [[reet.pargmae@ria.ee|reet.pargmae@ria.ee]] ​ ​\\  ​|  +|Reet Pärgmäe |RIA |WP4 |[[reet.pargmae@ria.ee|reet.pargmae@ria.ee]] |  
-|Lesli Hommik |RIK |WP5.3 5.4 | \\ [[lesli.hommik@just.ee|lesli.hommik@just.ee]] ​ ​\\  ​|  +|Lesli Hommik |RIK |WP5.35.4 |[[lesli.hommik@just.ee|lesli.hommik@just.ee]] |  
-|Liisa Nikkarinen |RIK |WP5.3 5.4 | \\ [[liisa.nikkarinen@just.ee|liisa.nikkarinen@just.ee]] ​ ​\\  ​|   +|Liisa Nikkarinen |RIK |WP5.35.4 |[[liisa.nikkarinen@just.ee|liisa.nikkarinen@just.ee]] |   
-|Julia Vohu |E-Tervise SA |WP5.2 | \\ [[julia@e-tervis.ee|julia@e-tervis.ee]]  ​\\  ​| ​+|Julia Vohu |E-Tervise SA |WP5.2 |[[julia@e-tervis.ee|julia@e-tervis.ee]] ​|  
 +|Merle Laager |Medisoft AS |WP5.2 |[[merle.laager@gmail.com|merle.laager@gmail.com]] |   
 +|Jako Heinmets |Medisoft AS |WP5.2 |[[jako@medisoft.ee|jako@medisoft.ee]] | 
 +|Kelli Podosvilev |Ida-Tallinna Keskhaigla |WP5.2 |[[Kelli.Podosvilev@itk.ee|Kelli.Podosvilev@itk.ee]] |  
 +|Tarmo Luumann |Ida-Tallinna Keskhaigla |WP5.2 |[[Tarmo.Luumann@itk.ee|Tarmo.Luumann@itk.ee]] |     
 +|Ruth Türk |Ida-Tallinna Keskhaigla |WP5.2 |[[Ruth.turk@itk.ee|Ruth.turk@itk.ee]] |   
 +|Merike Künnapuu |Lääne-Tallinna Keskhaigla |WP5.2 |[[merike.kynnapuu@keskhaigla.ee|merike.kynnapuu@keskhaigla.ee]] |   
 +|Regiina Sepp |Lääne-Tallinna Keskhaigla |WP5.2 |[[regiina.sepp@keskhaigla.ee|regiina.sepp@keskhaigla.ee]] |   
 +|Tarvi Martens |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[tarvi@sk.ee|tarvi@sk.ee]] |  
 +|Liisa Lukin |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[liisa@sk.ee|liisa@sk.ee]] |    
 +|Kalev Pihl |AS Sertifitseerimiskeskus |WP6.2, 6.3 |[[kalev.pihl@sk.ee|kalev.pihl@sk.ee]] |   
 +|Arne Ansper |Cybernetica AS |WP6.1 |[[arne@ats.cyber.ee|arne@ats.cyber.ee]] |   
 +|Alar Jõeste |Cybernetica AS |WP6.1 |[[alar.joeste@cyber.ee|alar.joeste@cyber.ee]] |  
 +|Heiko Vainsalu |RIA |WP6.1 |[[heiko.vainsalu@ria.ee|heiko.vainsalu@ria.ee]] |  
 +|Mark Erlich |RIA |WP6.3 |[[mark.erlich@ria.ee|mark.erlich@ria.ee]] |   
 + 
 + 
        
  
  

QR Code
QR Code https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed (generated for current page)