.

See on dokumendi vana versioon!


Nimi Asutus Töögrupp e-mail
Kristiina Karula RIA koordinaator
kristiina.karula@ria.ee
Hannes Kiivet RIA WP6.1, 6.2, 6.3
hannes.kiivet@ria.ee
Luukas Kristjan Ilves RIA riigi esindaja
luukas.ilves@ria.ee
Jaak Tepandi Tepinfo OÜ WP3
info@tepinfo.ee
Uuno Vallner MKM WP3
uuno.vallner@riso.ee
Aivo Lepp MKM WP3
aivo.lepp@mkm.ee
Kristo Orman RIA WP4
kristo.orman@ria.ee
Reet Pärgmäe RIA WP4
reet.pargmae@ria.ee
Lesli Hommik RIK WP5.3, 5.4
lesli.hommik@just.ee
Liisa Nikkarinen RIK WP5.3, 5.4
liisa.nikkarinen@just.ee
Julia Vohu E-Tervise SA WP5.2
julia@e-tervis.ee
Merle Laager Medisoft AS WP5.2
merle.laager@gmail.com
Jako Heinmets Medisoft AS WP5.2
jako@medisoft.ee
Kelli Podosvilev Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2
Kelli.Podosvilev@itk.ee
Tarmo Luumann Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2
Tarmo.Luumann@itk.ee
Ruth Türk Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2
Ruth.turk@itk.ee
Merike Künnapuu Lääne-Tallinna Keskhaigla WP5.2
merike.kynnapuu@keskhaigla.ee

QR Code
QR Code https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed (generated for current page)