.

See on dokumendi vana versioon!


Liikmed

Nimi Asutus Töögrupp e-mail
Kristiina Karula RIA koordinaator kristiina.karula@ria.ee
Hannes Kiivet RIA WP6.1, 6.2, 6.3 hannes.kiivet@ria.ee
Luukas Kristjan Ilves RIA riigi esindaja luukas.ilves@ria.ee
Jaak Tepandi Tepinfo OÜ WP3 info@tepinfo.ee
Uuno Vallner MKM WP3 uuno.vallner@riso.ee
Aivo Lepp MKM WP3 aivo.lepp@mkm.ee
Kristo Orman RIA WP4 kristo.orman@ria.ee
Reet Pärgmäe RIA WP4 reet.pargmae@ria.ee
Lesli Hommik RIK WP5.3, 5.4 lesli.hommik@just.ee
Liisa Nikkarinen RIK WP5.3, 5.4 liisa.nikkarinen@just.ee
Julia Vohu E-Tervise SA WP5.2 julia@e-tervis.ee
Merle Laager Medisoft AS WP5.2 merle.laager@gmail.com
Jako Heinmets Medisoft AS WP5.2 jako@medisoft.ee
Kelli Podosvilev Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2 Kelli.Podosvilev@itk.ee
Tarmo Luumann Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2 Tarmo.Luumann@itk.ee
Ruth Türk Ida-Tallinna Keskhaigla WP5.2 Ruth.turk@itk.ee
Merike Künnapuu Lääne-Tallinna Keskhaigla WP5.2 merike.kynnapuu@keskhaigla.ee
Regiina Sepp Lääne-Tallinna Keskhaigla WP5.2 regiina.sepp@keskhaigla.ee
Tarvi Martens AS Sertifitseerimiskeskus WP6.2, 6.3 tarvi@sk.ee
Liisa Lukin AS Sertifitseerimiskeskus WP6.2, 6.3 liisa@sk.ee
Kalev Pihl AS Sertifitseerimiskeskus WP6.2, 6.3 kalev.pihl@sk.ee
Arne Ansper Cybernetica AS WP6.1 arne@ats.cyber.ee
Alar Jõeste Cybernetica AS WP6.1 alar.joeste@cyber.ee
Heiko Vainsalu RIA WP6.1 heiko.vainsalu@ria.ee
Kadi Krull RIA WP6.2 kadi.krull@ria.ee
Mark Erlich RIA WP6.3 mark.erlich@ria.ee

QR Code
QR Code https:itpraktikud.eesti.ee-dokuwiki-projektid:e-sens:liikmed (generated for current page)