.

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
suurring:visioon [2010/12/17 14:19]
kallearula
suurring:visioon [2010/12/19 17:15] (Hetkel kehtiv)
hanneskiivet
Rida 16: Rida 16:
 Kindlasti annaks häid tulemusi keerukamate projektide läbiviimisel eelnev omavahel nõupidamine nii tehniliste valikute kui ka hankedokumentide koostamise osas, et vähendada võimalust probleemide tekkeks hangete läbiviimise,​ projekti töö ja lahenduste haldamise käigus. Me tahaks lisaks kõigele eeltoodule selle ühistöö raames murda meedias ja äriringkondades ikka ja jälle läbi kõlanud suhtumisele,​ et riik on loll tellija ja lolli peabki lüpsma. Kindlasti annaks häid tulemusi keerukamate projektide läbiviimisel eelnev omavahel nõupidamine nii tehniliste valikute kui ka hankedokumentide koostamise osas, et vähendada võimalust probleemide tekkeks hangete läbiviimise,​ projekti töö ja lahenduste haldamise käigus. Me tahaks lisaks kõigele eeltoodule selle ühistöö raames murda meedias ja äriringkondades ikka ja jälle läbi kõlanud suhtumisele,​ et riik on loll tellija ja lolli peabki lüpsma.
  
 +Kuna eesmärk on tekitada avatud, kaasav ja konsensuslik sotsiaalvõrgustik,​ siis kuulub kõik siin wiki-s kirjas olev arutelu alla ning koostöös leitakse kõiki rahuldav tulemus. Tuleb ainult ise aktiivne olla!
  
 [[:​suurring:​tookord|Loe ka, kuidas me seda ellu kavatseme viia >]] [[:​suurring:​tookord|Loe ka, kuidas me seda ellu kavatseme viia >]]
  

QR Code
QR Code suurring:visioon (generated for current page)